Hakkımızda

Fikri mülkiyet hakları özellikle son dönemde, globalleşen piyasalarda, ticari hayatını devam ettirmek isteyen firmaların vazgeçilmez unsurlarından biri olmuştur.

Firmaların KNOW-HOW’ı niteliğinde olan Marka, Patent ve Endüstriyel Tasarım Tescilleri, rekabetin iyice kızıştığı piyasalarda en büyük silahı olmuştur. Ancak bu tür belgeleri olan firmalar, fiyat odaklı pazarlarda faaliyet gösterebilmekte ve pazarlarını koruyabilmektedir. 

AYRINTI PATENT 2006 yılında İstanbul merkezli kurulan ve şimdilik İstanbul ve İzmir de yerleşik olmak kaydıyla Türkiyenin her yerinde faaliyette bulunabilecek bilgi ve deneyime sahip kadrosuyla, Türk sanayisinin ve sanayicisinin, Türkiye ve dünya piyasalarında hak ettiği yerler gelmesi için sınai fikri haklarını korumaya yönelik hizmetler sunan bir işletmedir. 

Kazan – kazan stratejisi ile yola çıkıp, dürüstlüğü, özenli iş yapmayı, sır tutmayı ve neticesinde birlikte kazanmayı düstur edinmiştir. 

Ticari hayatta saygınlığını ve pazarını korumak isteyen firmalara gerek yurtiçi ve gerekse de yurtdışı marka, patent ve endüstriyel tasarım tescilleri konularında AMATÖR ruhla PROFESYONEL hizmet veren AYRINTI PATENT LTD. ŞTİ. tüm kazanımları ile Türk sanayi ve sanayicisinin yanındadır.

 

Kurumsal Kültürümüz

• Misyonumuz Sınai Fikri Haklar konularında, sanayici ve işadamlarımızı bilgilendirerek, ulusal ve uluslar arası pazarlarda rekabetçi olmalarını sağlamak.

• Vizyonumuz Ulusal ve uluslar arası arenada, Sınai Fikri Haklar konularında kendimizi sürekli geliştirerek; Türkiye’de konusunda lider firmalardan biri, uluslar arası arenada, saygın ve bilinir bir firma olmak.

• Danışmanız Müvekkillerimizin ihtiyaçlarını belirler, bu doğrultuda yol haritası çıkarırız.

• Yenilikçiyiz Kimseyi taklit etmeden, özgün fikirler ve yaklaşımlarla yeni projeler oluşturuyoruz.

• Güveniliriz Müvekkillerimizden aldığımız bilgiler bizim için “SIR” dır.

• Dürüstüz Yapılan veya yapılacak olan işlemlerde müvekkilimizin menfaatini düşünerek yönlendirme yaparız.

• Özenliyiz Yaptığımız işlemlerde titiz ve kalite odaklıyız.